Witamy w hotelu gotyk
Hotel Gotyk w Toruniu

hotel gotyk/ Konferencje

Hotel Gotyk jest położony w malowniczej scenerii Starego Miasta, w pobliżu zabytkowego Ratusza, 20 metrów od domu narodzin Mikołaja Kopernika. Jest to idealne miejsce na szkolenia, konferencje, spotkania firmowe  w samym sercu Starego Miasta.

Dysponujemy 1 salą konferencyjno-szkoleniową do 30 osób. W sezonie letnim zapraszamy na taras ,,Podniebny Zakątek” do 16 osób. Na wyposażeniu sali znajduje się: nagłośnienie, flipchart, ekran, dostęp do Internetu wi-fi i rzutnik multimedialny. W ten sposób możemy zapewnić komfortowe warunki dla przeprowadzenia meetingów, szkoleń czy konferencji odbywających się w hotelu.

Pobyt w Hotelu Gotyk to nie tylko czas spędzany na konferencjach to również możliwość organizacji tematycznych imprez wieczornych np.: karaoke, wieczór z DJ, a także skorzystania z atrakcji plenerowych poza hotelem: zwiedzanie Starego Miasta z przewodnikiem, rejs statkiem po Wiśle, grill, jazda konna, park linowy dzięki którym pobyt w  Hotelu Gotyk na długo zostanie Państwu w pamięci.

W każdym programie konferencyjnym nie może zabraknąć miejsca na posiłki dla uczestników spotkania. Zachęcamy do  skorzystania z oferty naszej restauracji ,,Ciżemka”. Menu przygotowujemy według życzeń klientów.

Cennik sal konferencyjnych:  200 zł / 2 pierwsze godziny, następne godziny w cenie 50 zł.

W cenie:
 • ekran,
 • flipchart,
 • blok do flipcharta,
 • pisaki.

 

kontakt/lokalizacja

HOTEL GOTYK

ul. Piekary 20, 87-100 Toruń

 

Recepcja / Rezerwacja noclegu

tel. 56 658 40 00 / 609-318-400

e-mail: hotel@hotel-gotyk.com.pl

 

Hotel: Izabela Różańska  605-165-548 marketing@hotel-gotyk.com.pl .

Gastronomia: 691 676 889 gastronomia@hotel-gotyk.com.pl

 

nasza oferta

Pokoje

Hotel Gotyk posiada 42 komfortowe pokoje oraz dwa luksusowe apartamenty dwu pokojowe z aneksami kuchennymi i balkonami. więcej...

Oferty okolicznościowe

Restauracja Ciżemka

Najsmaczniejsze i niebanalne dania nowoczesnej kuchni europejskiej. Tu każdy poczuje się wygodnie i komfortowo. więcej...