Witamy w hotelu gotyk

Hotel Gotyk w Toruniu

rezerwacja pobytu

W celu dokonania wstępnej rezerwacji, prosimy o wypełnienie wszystkich pól poniższego formularza. Rezerwacja jest gwarantowana po telefonicznym lub mailowym potwierdzeniu jej przez recepcję hotelu.

kontakt/lokalizacja

HOTEL GOTYK

ul. Piekary 20, 87-100 Toruń

 

Recepcja / Rezerwacja noclegu

tel. 56 658 40 00 / 609-318-400
fax 56/ 658 40 01

e-mail: hotel@hotel-gotyk.com.pl

 

Hotel: Izabela Różańska   605-165-548
marketing@hotel-gotyk.com.pl

Restauracja: Bartosz Mikołajczak   691-676-889
gastronomia@hotel-gotyk.com.pl

kontakt/lokalizacja

Niezmiernie cieszy nas fakt, iż zdecydowali się Państwo odwiedzić nasz hotel. Chcielibyśmy w tym miejscu bardzo serdecznie zaprosić Państwa do odwiedzenia nas w tym zacisznym zakątku. Wystrój, klimat oraz atmosfera hotelu sprawiają, iż goście mają wrażenie jak gdyby przenieśli się do odległej, dawnej epoki. Stylowo urządzonymi wnętrzami oraz fachową i miłą obsługą pragniemy umilić Państwu pobyt w naszym hotelu.

Mamy nadzieję, że pobyt w pełnym zabytków Toruniu będzie nie tylko korzyścią dla spraw zawodowych, ale także przyjemnością prywatną. Spacerując w wolnych chwilach uliczkami tego urokliwego miasta, wpisanego na listę dziedzictwa kulturowego UNESCO, prosimy poszukać ducha minionych epok, nastroju tamtych czasów i zapachów doskonałych pierników. To pomoże zapomnieć o troskach dnia codziennego, nabrać dystansu do wszystkiego, co nas otacza oraz zyskać energię w przyszłej prac

 

 

 

 

kontakt/lokalizacja